Ремонт двигуна

Автосервіс Бош (ВБ АВто) виконує:
- Капітальний ремонт двигуна
- Заміна ременів (ланцюгів) ГРМ згідно рекомендацій заводу виробника

Двигун – це серце будь-якого автомобіля. Він не тільки генерує енергію, яка змушує автомобіль рухатися вперед, але також постачає необхідною енергією такі агрегати, як генератор, кондиціонер, гідропідсилювач керма і т.д.
Передача потужності двигуна до агрегатів автомобіля і розподільного валу досягається за допомогою ременів. Сучасні двигуни висувають надзвичайно високі вимоги до приводних ременів. Ремені повинні витримувати величезні механічні, хімічні та термічні навантаження.

Заміна ременів ГРВ на автосервісі БОШ в м.Косів

Ремені Bosch вирізняються довговічністю, стійкістю до високих температур, ефективністю передачі крутного моменту, а головне – своєю міцністю. Ще одною перевагою приводних ременів Bosch являється їхня якість і надійність: вони протягом довгого часу зберігають стабільність довжини та форми.
Асортимент приводних ременів Bosch містить у собі більше 1000 типів і забезпечує покриття близько 95% ринку.

Заміна свічок запалювання - автосервіс ВБ Авто, м.Косів

Найбільші світові автовиробники використовують свічки запалювання Bosch для серійної комплектації своєї продукції. На даний час асортимент Bosch нараховує більше 1250 найменувань свічок із 31 різним типом розташування електродів й пропонує відповідне рішення майже для будь-якого двигуна, тим самим охоплюючи 98% моделей автомобілів.
Підібрати та придбати свічки запалювання BOSCH з гарантією виробника 1 рік саме для вашого авто ви можете зателефонувавши нам в робочий час.
Знаючи, коли потрібно замінювати свічки запалювання, ви можете запобігти серйозним проблемам, що можуть виникнути з автомобілем в майбутньому.
Нерівна робота, повільний відгук двигуна при натисканні педалі акселератора або індикація на панелі приладів "Check Engine" можуть бути ознакою того, що прийшов час міняти свічки запалювання в автомобілі. Потрібно діагностувати автомобіль для перевірки причини появи індикації.