Діагностика та ремонт кондиціонера

У сучасному автомобілі кондиціонер є чи не самим необхідним доповненням. Очищення повітря в салоні - створення комфортних умов для водія і пасажирів. Уважність водія за кермом багато в чому залежить від його самопочуття і навколишнього оточення та мікроклімату.

Робота системи кондиціювання залежить від багатьох умов: температури повітря на вулиці, швидкості автомобіля, кількості обертів двигуна, навіть від яскравості світла за вікном, якие може викликати додаткове прогрівання. Ремонт автокондиціонерів - наше завдання, що вимагає унікальних знань і сучасного устаткування.

conditioner

Щоб продовжити термін експлуатації вашого автомобільного кондиціонера, мінімізувати витрати на його обслуговування і ремонт, потрібно виконувати регулярне очищення і діагностику кондиціонерів, зберігаючи елементи системи в робочому стані. Якщо ваш автомобіль почав занадто прогріватися в пробках, помітно збільшились витрати палива, то це цілком може виявитися несправність і вам потрібен ремонт автокондиціонера. У будь-якому випадку необхідно провести ретельну перевірку всієї системи кондиціювання автомобіля, тобто його діагностику і ремонт, очистити випарник і дренажні труби повітряного забірника.

Наш автосервіс надає будь-які послуги з діагностики і ремонту автокондиціонерів, їх складових частин, системи клімат-контролю вашого автомобіля.

Основною причиною несправності найчастіше є розгерметизація системи кондиціонування і викликана цим втрата рідини кондиціонера. Багато кондиціонерів виходить з ладу і потрібний ремонт через неполадки в електрообладнанні.

Якщо ваш автокондиціонер перестав працювати, не відкладайте візит на автосервіс. Необхідно вчасно визначити несправність - провести діагностику, щоб зрозуміти, яким буде ремонт. Несправність копійчаного реле може привести до поломки дуже дорогого компресора кондіціонера. При виявлені неполадки ми зуміємо знайти рішення і запропонувати вам оптимальний спосіб ремонту автокондиціонерів.

Ремонт кондиціонера на нашому автосервісі - запорука вашого комфортного пересування в автомобілі. Діагностика та ремонт виконуються за допомогою сучасного електронного обладнання.

Окрім стандартних процедур ремонту та сервісного обслуговування систем автомобільного кондиціонування, надаємо також послуги антибактеріальної обробки, знезараження системи кондиціонування та салону автомобіля, видалення неприємних запахів.