Діагностика електронних систем

Сучасна оцінка стану двигунів та інших систем автомобіля, що насичені електронікою, неможлива без комп'ютерної діагностики авто.

Комп'ютерна діагностика автомобіля дозволяє своєчасно виявити недоліки в роботі систем живлення бензинових та дизельних двигунів, систем запалювання, АБС, подушок безпеки та іншого обладнання автомобілів, чим дозволяє усунути такі несправності та уникнути дороговартісних ремонтів.

  • Комп'ютерна діагностика та ремонт електрообладнання (система запалювання, ABS (система антиблокування коліс), генератор, стартер, центральний замок, подушки безпеки).
  • Промивка форсунок (Direct Ingection - CDI, dCi) з демонтажем.

Комп'ютерна діагностика Бош - місто Косів

Комп'ютерна діагностика (будь-то діагностика двигуна або систем комфорту) - це ваше право відчувати себе комфортно і впевнено в дорозі.
Впевнено і безпечно, незалежно від того, який статус ви визначили вашому авто - автомобіль як хобі, засіб пересування або розкіш і престиж. Звертайтеся в Бош Авто Сервіс - ми знайдемо найкращі рішення для вашого автомобіля.

Комплексна комп'ютерна діагностика і ремонт вашого автомобіля від мережі Бош Авто Сервіс - це гарантія вашої безпеки. Ми представляємо новітні системи управління двигуном, електронні системи стабілізації руху і системи безпеки - все для того, щоб ви відчували себе в дорозі комфортно і безпечно.

Чому в даний час комп'ютерна діагностика автомобіля стає актуальною і затребуваною послугою? Відповідь проста. Електроніка відіграє все більшу роль в автомобілі. Електронні системи припускають наявність в автомобілі найскладніших компонентів і систем на базі комп'ютерів. Такі технічно складні сучасні автомобілі висувають найвищі вимоги - діагностика автомобіля, обслуговування та ремонт тільки на найвищому якісному рівні. Виникли проблеми з електронікою? Для читання помилок, потрібно спеціальне ноу-хау і сучасне діагностичне обладнання. А у нас є все!

Діагностика автомобіля на всіх системних рівнях: діагностика двигуна, діагностика та ремонт електронних блоків управління автомобіля, визначення технічних неполадок у системах комфорту і безпеки. У своїй роботі ми використовуємо сучасне діагностичне обладнання, визначаємо і усуваємо несправності, встановлюємо автозапчастини самої високої якості, тому ми можемо гарантувати бездоганність і точність наших сервісних послуг.