Компанія Bosch провела конкурс механіків Бош Авто Сервіс, присвячений 90-річчю гальмівних систем Bosch
Конкурс проходив у два етапи: онлайн-тестування й оцінювання теоретичних і практичних навичок
Фінал конкурсу відбувся у Навчальному центрі Bosch у Києві
Троє переможців отримали запрошення відвідати випробувальний полігон компанії у м. Жювенкур-е-Дамарі (Франція)

Пропонуємо вам огляд найновіших розробок компанії Bosch в автомобільній галузі, які сприяють безпеці та комфорту пасажирів та водіїв.

 Скло автомобіля мають величезне значення для забезпечення безпеки при водінні, тому навіть найменше їх пошкодження може стати причиною серйозних проблем. Одного цього достатньо, щоб при пошкодженні скла негайно звернутися до наших фахівців за ремонтом.

Швидкий і професійний ремонт пошкоджень від каменів
Професійна заміна лобового скла.

Регулярне обслуговування обов'язково

 Автомобілі з системою кондиціонування повітря повинні проходити професійну перевірку на СТО як мінімум раз на рік. І не тільки тому, що кожен рік система втрачає до 8% холодоагенту. Також важливо перевіряти стан осушувача - найголовнішою з схильних до зносу деталей. Осушувач відповідає за видалення вологи з циркулюючого хладагента і скорочення механічного зносу. Як і у випадку з фільтром машинного масла, термін його служби обмежений. Кращий час для проведення обслуговування системи кондиціонування повітря на одній з наших СТО - це рання весна, коли ще не стало жарко, а перша пилок ще не ускладнила життя алергіків.

Один раз на рік Ваш автомобіль в центрі уваги!

 Технічне обслуговування - не примха виробника. Деякі компоненти і рідини необхідно міняти при настанні певного пробігу або часу. Це забезпечить належний термін служби Вашого автомобіля.

Чому Бош Авто Сервіс?

 У Бош Авто Сервісу огляд автомобіля завжди здійснюється відповідно до специфікацій виробника. Наші фахівці ретельно перевіряють всі основні системи - від двигуна до гальм і при необхідності здійснюють заміну несправних або зношених деталей на високоякісні оригінальні запчастини. Все це не тільки забезпечить безпечну і комфортну експлуатацію Вашого автомобіля, але і убезпечить Вас від великих витрат надалі.

Сервісна книжка: ми завжди тримаємо вас в курсі справи

Сервісна книжка, заповнена і видана майстром-приймальником дозволяє відстежувати час проходження огляду і ремонтно-сервісних робіт. Ви можете бути впевнені, що не пропустіть жодного події, пов'язаного з обслуговуванням.

У вашу сервісну книжку також вносяться записи про всі виконані роботи, таких як, наприклад, перевірка автомобіля, заміна масла, загальний огляд і перевірка рівня токсичності ОГ. Інформація завжди у вас під рукою. А якщо ви коли-небудь вирішите продати свій автомобіль, сервісна книжка Бош Авто Сервіс послужить в якості достовірного документа про регулярне кваліфікованого обслуговування.

Подорожуємо на автомобілі?

 Що необхідно перевірити перед подорожжю на автомобілі?
 Як краще обладнати автомобіль?
 Які моменти потрібно врахувати при розподілі вантажу всередині автомобіля і на верхньому багажнику? Е?
 Що необхідно обміркувати перед буксируванням автофургона?
 Що необхідно перевірити ще раз безпосередньо перед виїздом?