Пропонуємо вам огляд найновіших розробок компанії Bosch в автомобільній галузі, які сприяють безпеці та комфорту пасажирів та водіїв.

 Скло автомобіля мають величезне значення для забезпечення безпеки при водінні, тому навіть найменше їх пошкодження може стати причиною серйозних проблем. Одного цього достатньо, щоб при пошкодженні скла негайно звернутися до наших фахівців за ремонтом.

Швидкий і професійний ремонт пошкоджень від каменів
Професійна заміна лобового скла.

Регулярне обслуговування обов'язково

 Автомобілі з системою кондиціонування повітря повинні проходити професійну перевірку на СТО як мінімум раз на рік. І не тільки тому, що кожен рік система втрачає до 8% холодоагенту. Також важливо перевіряти стан осушувача - найголовнішою з схильних до зносу деталей. Осушувач відповідає за видалення вологи з циркулюючого хладагента і скорочення механічного зносу. Як і у випадку з фільтром машинного масла, термін його служби обмежений. Кращий час для проведення обслуговування системи кондиціонування повітря на одній з наших СТО - це рання весна, коли ще не стало жарко, а перша пилок ще не ускладнила життя алергіків.

Один раз на рік Ваш автомобіль в центрі уваги!

 Технічне обслуговування - не примха виробника. Деякі компоненти і рідини необхідно міняти при настанні певного пробігу або часу. Це забезпечить належний термін служби Вашого автомобіля.

Чому Бош Авто Сервіс?

 У Бош Авто Сервісу огляд автомобіля завжди здійснюється відповідно до специфікацій виробника. Наші фахівці ретельно перевіряють всі основні системи - від двигуна до гальм і при необхідності здійснюють заміну несправних або зношених деталей на високоякісні оригінальні запчастини. Все це не тільки забезпечить безпечну і комфортну експлуатацію Вашого автомобіля, але і убезпечить Вас від великих витрат надалі.

Сервісна книжка: ми завжди тримаємо вас в курсі справи

Сервісна книжка, заповнена і видана майстром-приймальником дозволяє відстежувати час проходження огляду і ремонтно-сервісних робіт. Ви можете бути впевнені, що не пропустіть жодного події, пов'язаного з обслуговуванням.

У вашу сервісну книжку також вносяться записи про всі виконані роботи, таких як, наприклад, перевірка автомобіля, заміна масла, загальний огляд і перевірка рівня токсичності ОГ. Інформація завжди у вас під рукою. А якщо ви коли-небудь вирішите продати свій автомобіль, сервісна книжка Бош Авто Сервіс послужить в якості достовірного документа про регулярне кваліфікованого обслуговування.

Подорожуємо на автомобілі?

 Що необхідно перевірити перед подорожжю на автомобілі?
 Як краще обладнати автомобіль?
 Які моменти потрібно врахувати при розподілі вантажу всередині автомобіля і на верхньому багажнику? Е?
 Що необхідно обміркувати перед буксируванням автофургона?
 Що необхідно перевірити ще раз безпосередньо перед виїздом?

На що необхідно звернути увагу при покупці акумулятора?

 Постійно збільшується кількість електронного обладнання в автомобілях і нові технології, такі як старт-стоп системи і системи рекуперації енергії гальмування, вимагають використання високоефективних акумуляторів. Так, частий запуск двигуна швидко виснажує будь-який традиційний акумулятор.

Аккумулятор Bosch: модель старт-стоп

Акумулятор Bosch: модель старт-стоп. Для порівняння, спеціальні моделі акумуляторів Bosch, такі як S5 (AGM) і S4E (EFB), виробляють набагато більше енергії і витримують більшу кількість циклів зарядки.

Який якумулятор мені потрібен?


Чому перевірка стану акумулятора так важлива?

Механик за проверкой аккумулятора

 Чи знаєте ви про поточний стан вашого акумулятора? Більшість водіїв не замислюються про це, поки не трапиться поломка або автомобіль не перестане заводитися. Кращим рішенням є регулярна перевірка стану енергопостачання автомобіля, в т.ч. акумулятора, що проводиться на СТО Бош Авто Сервіс.

 

 

 

Чи можна перевірити і зарядити АКБ самостійно?

Зарядное устрйство С7

 Ви також можете виконати це самостійно, використовуючи зарядні пристрої C1, С3 або С7 від Bosch. Така перевірка швидко, легко і без будь-якого ризику гарантує готовність автомобіля до роботи в будь-який момент часу і повний заряд його акумулятора. За допомогою С7 ви також можете зарядити повністю розряджений акумулятор, натиснувши всього одну кнопку.

 

 

 

 

 

 Яка основна причина поломок?

Инфографика стартера

Чи знаєте ви, що кожна третя поломка автомобіля доводиться на несправність акумулятора? Але не завжди проблемою є сам акумулятор. Інші компоненти також можуть бути причиною несправності. Іншими словами, заміна акумулятора не вирішить проблему, якщо ваш автомобіль не заводиться. Тому рекомендуємо виконати пошук інших можливих причин, щоб уникнути чергової поїздки на СТО - це заощадить ваші час, гроші і нерви.

 

Які найпоширеніші причини виникнення несправностей?

 Крім тривалого зберігання акумулятора, однією з основних причин його несправності є так звана повна розрядка. Даний феномен характеризується миттєвим і повним спустошенням ємності акумулятора. Пошкодження акумулятора, залишеного в такому стані, може мати дуже серйозні наслідки, і тим серйозніше, чим триваліше простий автомобіля. Наслідки: втрата потужності, неможливість повторної зарядки, значне скорочення терміну служби.

 

Чому взимку виникають певні проблеми?

 

Инфографика причин неисправности

Ви будете здивовані: акумулятори люблять холод. У літню спеку вони зношуються значно швидше, ніж холодною зимою. Проте через вузького, холодного моторного масла акумулятора доводиться справлятися з більш високими навантаженнями, що в свою чергу веде до утворення дефектів.

Як правильно "прикурити" акумулятор?

 

 

10 причин розрядки акумулятора:

1. Коротке замикання в електросистемі
При виникненні короткого замикання значна частина струму залишає акумулятор за дуже короткий період часу і перетворюється в тепло.

2. Світлові прилади автомобіля залишені включеними
Світлові прилади автомобіля споживають велику кількість енергії і, отже, підлягають виключенню на час парковки.

3. Додатковий нагрів
Якщо вентилятор додаткового нагрівання не вимикається при недостатньому напрузі, це призведе до повної розрядки акумулятора. Це також відбудеться, якщо встановлено несумісну акумуляторну батарею має занадто малу ємність.

4. Несправний генератор
Якщо акумулятор більше не заряджається від генератора під час руху, він є єдиним джерелом енергії для блоку управління і іншого електричного обладнання аж до його повної розрядки.

5. Несправний регулятор генератора
Якщо регулятор генератора несправний, відбудеться або повний розряд внаслідок неправильної зарядки, або заряд акумуляторної батареї з надлишком.

6. Несправність блоку управління
Якщо блоки керування не відключаються при виключенні двигуна, вони продовжують споживати енергію, що призводить до повної розрядки акумулятора.

7. Модифікація електричного обладнання
Додаткове електричне обладнання, таке як, наприклад, обігрів сидінь, зазвичай отримує енергію від прикурювача, що також веде до швидкої розрядки акумулятора.

8. Установка невідповідного акумулятора
Щоб не скорочувати термін служби, заміна несправних акумуляторів завжди повинно здійснюватися на акумулятор того ж типу.

9. Короткі поїздки
У коротких поїздках кількість споживаної енергії вище, ніж може відшкодувати генератор. Тому взимку в них краще не використовувати додаткове обладнання (обігрів сидінь, радіо і т. Д.).

10. Радіо, ТБ, DVD, холодильник
Радіо, навігаційні системи та інші пристрої розважального характеру споживають велику кількість енергії, що призводить до повної розрядки акумулятора, якщо він недостатньо заряджений.

 

 

8 способів продовжити термін служби акумулятора:

1. Регулярно перевіряйте напругу, рівень заряду і пускову потужність акумулятора, а також втрату енергії в автомобілі.

2. Видаляйте акумулятор перед постановкою автомобіля на зимову стоянку. Порада: зберігайте акумулятор в прохолодному місці.

3. Здійснюйте огляд акумулятора як мінімум двічі на рік або раз на місяць взимку (в умовах морозу) в разі, якщо акумулятор старий.

4. Переконайтеся, що акумулятор надійно закріплений в акумуляторному відсіку, його металеві деталі змащені, а контакти щільно затягнуті.

5. По можливості уникайте повної розрядки акумулятора (наприклад, через залишених включеними світлових приладів).

6. Натисніть педаль зчеплення при запуску двигуна, щоб скоротити опір стартера і, отже, споживання енергії.

7. Перед запуском двигуна вимкніть все додаткове обладнання, наприклад радіо, кондиціонер або додатковий обігрів.

8. Після тривалого періоду простою вийміть і підключіть його до зарядного пристрою з електронним управлінням.