Ремонт ходової (підвіски)

Своєчасна діагностика і ремонт підвіски – запорука Вашого комфорту і безпеки на дорогах. Крім того, слід мати на увазі, що експлуатація автомобіля з несправною підвіскою призводить до швидкого зношування інших елементів ходової частини автомобіля. Пам'ятайте, що набагато дешевше обійдеться усунути одну несправність, ніж кілька її наслідків.

Ремонт ходової на автосервісі Бош в місті Косів

Якщо Ви помітили які-небудь ознаки несправностей ходової частини, Вам необхідно негайно звернутися до спеціалістів автосервісу Бош в місті Косів для усунення несправностей всіх вузлів.

При проведенні робіт, пов'язаних з ремонтом ходової частини автомобіля, ми застосовуємо тільки запасні частини і розхідні матеріали, що пройшли сертифікацію. При цьому сам процес заміни та встановлення деталей відбувається виключно у відповідності з інструкціями заводу-виробника. Обсяг і вартість робіт по ремонту ходової (підвіски) обов'язково узгоджується перед початком робіт.

Використовується тільки професійний інструмент, що дозволяє дотримуватися технології робіт, і забезпечує справжню гарантію. Своєчасна діагностика ходової, акуратна їзда і дбайливе відношення до свого авто - ось три основні складові, які допоможуть вам уникнути дорогого ремонту ходової частини (підвіски) свого авто.

Основне призначення амортизатора:
- Забезпечення сталого ходу автомобіля;
- Зменшення нахилу кузова при різкому гальмуванні;
- Виключення можливості відриву коліс від дороги;
- Скорочення гальмівного шляху, зниження бічного ковзання.

Ознакою несправності амортизатора також є стукіт при проїзді автомобілем нерівнї ділянки дороги, автомобіль може кидати з боку в бік, довго розгойдувати після кожного поштовху. Вчасно не замінений несправний амортизатор може призвести до швидкого зносу підшипників, кульових опор, валу трансмісії, колісних дисків, гальмівних колодок, автошин. В результаті, до всього іншого, буде потрібно ремонт рульового управління, ремонт гальмівної системи.

Заміна сайлентблоків
Сайлентблок гасить коливання і брязкіт у з'єднаннях деталей. На нього перепадає величезна частина навантажень, одержуваних підвіскою. Ознакою несправності сайлентблоков є характерний знос шин з боків і "мотання" машини на дорозі з боку в бік.

Заміна кульових опор
Кульові опори призначені не тільки для повороту коліс, але і для підтримки стійкості автомобіля на нерівних ділянках дороги. Головним показником несправності кульової є, як правило, стукіт в передній підвісці при переїзді через штучні дорожні нерівності ("лежачі поліцейські"), при проїзді по поганих дорогах з великою кількістю ям, вибоїн, при переїзді через трамвайні колії, ж/д переїзд. Сильний знос кульових опор може призвести до втрати керування автомобілем: зношені кульові опори може вирвати.

Заміна рульових наконечників
Основною ознакою, що визначає, що необхідна заміна наконечників рульових тяг є наявність стороннього стукоту при обертанні рульового валу, вільний хід рульового колеса. Коли наконечники у дуже поганому стані, може спостерігатися виляння машини по дорозі, порушення точності управління.

Заміна підшипників
Сильний знос підшипників передніх коліс призводить до утворення люфтів, що сильно порушує стабілізацію керованих коліс і ускладнює водіння. Ознаками виникнення великих зазорів в підшипниках є характерний тріск, виляння на рівній дорозі і підстрибування коліс.

Заміна гранати (Шруса)
Головною ознакою несправності гранати є хрускіт або клацання при різких поворотах чи швидкому розгоні. Внутрішній шрус варто міняти, якщо хрускіт почують при прямому напрямку руху.
У процесі ремонту ходової системи можуть змінюватися кути розстановки коліс, тому настійно рекомендується провести регулювання розвал-сходження коліс.