Професійні послуги із заміни або ремонту скла

 Скло автомобіля мають величезне значення для забезпечення безпеки при водінні, тому навіть найменше їх пошкодження може стати причиною серйозних проблем. Одного цього достатньо, щоб при пошкодженні скла негайно звернутися до наших фахівців за ремонтом.

Швидкий і професійний ремонт пошкоджень від каменів
Професійна заміна лобового скла.

 

Заміна або ремонт?

 Ремонт пошкоджень, викликаних попаданням каменю в скло, можливий, але повинен задовольняти вимогам нормативної документації і технічним умовам. Пошкоджені задні або бічні стекла, наприклад, завжди підлягають заміні, в той час як лобове скло може бути відремонтовано з використанням спеціальних синтетичних смол. Однак, існує три важливих застереження: діаметр пошкодженої області не повинен перевищувати діаметр монети номіналом в 2 копійки відстань від пошкодження до краю лобового становити не менше 10 см; пошкодження не повинно знаходитися в полі зору водія.

Рада експерта

 При появі на лобовому склі відколу рекомендуємо якомога швидше зміцнити його прозорим пластиром для скла, щоб уникнути попадання всередину бруду і вологи. Після цього слід негайно звернутися за професійним ремонтом пошкодження.