Професійне обслуговування кліматичних систем

Регулярне обслуговування обов'язково

 Автомобілі з системою кондиціонування повітря повинні проходити професійну перевірку на СТО як мінімум раз на рік. І не тільки тому, що кожен рік система втрачає до 8% холодоагенту. Також важливо перевіряти стан осушувача - найголовнішою з схильних до зносу деталей. Осушувач відповідає за видалення вологи з циркулюючого хладагента і скорочення механічного зносу. Як і у випадку з фільтром машинного масла, термін його служби обмежений. Кращий час для проведення обслуговування системи кондиціонування повітря на одній з наших СТО - це рання весна, коли ще не стало жарко, а перша пилок ще не ускладнила життя алергіків.

Особливу увагу чистоті

 Запахи, що з'являються в системі кондиціонування повітря, викликаються бактеріями і грибком. Вимкнення системи за п'ять хвилин до закінчення поїздки допомагає запобігти їх появі. Коли повітря припиняє надходити всередину, волога перестає затримуватися в системі. Але найкраще рішення - скористатися нашою послугою очищення повітряного кондиціонера, в ході якої знищуються всі бактерії і бруд. Перевага: відсутність неприємних запахів і гарантована оптимальна очищення всмоктуваного повітря, що особливо важливо для тих, хто страждає від алергії.

Чому Бош Авто Сервіс?

 Для забезпечення тривалого терміну служби системи кондиціонування повітря потрібно регулярно проходити технічне обслуговування. Крім втрат охолоджувача, проблемою може стати неприємний запах, викликаний бактеріями або грибком і з'являється при забрудненні системи кондиціонування повітря. Крім того, холодоагент в системі кондиціонування слід замінювати не пізніше, ніж через два роки експлуатації. Експерти Бош Авто Сервіс володіють усіма необходмимі знаннями і навичками для проведення професійного технічного обслуговування системи кондиціонування повітря. Тому ви завжди зможете насолоджуватися комфортною температурою в автомобілі - і неважливо, мороз за вікном або спека.

 

                                                 Порада експерта

  Ми рекомендуємо використовувати систему кондиціонування повітря вашого автомобіля весь рік. Рекомендується запускати систему як мінімум на 10 хвилин кожен місяць, щоб підтримувати шви в змащеному стані для запобігання витоків. Регулярна робота також запобігає появі неприємних запахів через скупчення вологи в фільтрі і поширення бактерій.