Детальніша інформація на сайті інтернет магазину:

WWW.VBAVTOBOSCHSERVICE.COM.UA

Свічки запалювання Bosch

 Свічки запалювання BOSCH відрізняються стабільною надійною роботою в різних умов експлуатації, економією палива, високим рівнем безпеки.
 Щороку на заводах BOSCH виготовляється 350 мільйонів свічок. Це означає, що за кожний робочий день виготовляється від 1500000 свічок. Виробництво свічок запалювання Bosch розгорнуто у багатьох кріїнах світу.
 Програма свічок запалювання BOSCH така ж різноманітна і велика, як і незліченні варіанти випускають в світі автомобілів. Зараз виробляється близько 1250 різних варіантів свічок запалювання. А всього за столітній період було розроблено більше 20 000 типів свічок!  Уже в 30 -ті роки минулого сторіччя асортимент був настільки широкий, що було потрібне видання спеціального словника, який вийшов на 160 сторінках.
 Оборот в області виробництва свічок запалювання для конвеєрних поставках і торговлі досягає 300 мільйонів EUR на рік. Над досягненням цього результату працюють близько 5000 співробітників в п'яти країнах світу. У Європі реалізується 40 % обороту, 35 % - в Америці та 25 % в Азії.
 Розвиток свічок запалювання охоплює весь світ, причому центр ваги в області фундаментальних досліджень находится в м.Фойербахе ( Німеччина ); Бразилія, Китай і Індія переважно є центрами застосування цих досліджень.
 У місті Карлсруе ( Німеччина ) знаходиться центр збуту свічок запалювання для торгівлі, а в Фойербахе ( Німеччина ) організовується поставка свічок запалювання на конвеєр.
За технічним та якісним характеристикам всі свічки запалювання BOSCH, вироблені на заводах BOSCH, є ідентичними. Поставка комплектуючих йде з Німеччини, а на заводах в Китаї, Індії, Бразілії йде збірка свічок на конвеєрному обладнанні, поставленому знову ж Німеччиною. Висока якість свічок BOSCH досягається не тільки дотриманням технології  застосування відповідного обладнання ( зокрема, німецької лінії залишкового складання свічок ) , але і системи найсуворішого контролю.

BOSCH Super : свічки запалювання з центральним електродом з мідним сердечником з антикорозійним хром- нікелевим покриттям і одним або декількома бічними електродами.

BOSCH-Platinum : свічки запалювання з платиною в центральному або / і в бічному електроді.

BOSCH 4 : свічка запалювання з 4 бічними електродами і загостреним, посрібленим центральним електродом. Бош Супер 4 працює за принципом запалювання з поверхнево- повітряним іскровим розрядом і має 4 тонких бічних електрода з загостреним посрібленим центральним електродом. Ця комбінація є унікальною і володіє значними перевагами, наприклад, відповідно до навантаження на двигун і ступенем зносу, іскра запалювання вибирає найкращий шлях для надійного запалювання, відбувається самоочищення свічки запалювання при утворенні нагару і знижується ризик пропусків запалення .

BOSCH Super Plus : це проста система підбору свічок, 95 % охоплення ринку, широка застосовність, висока надійність і унікальна захист від корозії за рахунок нікель- іттріумного легування центрального електрода, що зменшує знос центрального електрода і збільшує пробіг автомобіля без заміни свічок.

 BOSCH SURER

 

 Свіжа новина від BOSCH - лідера в області нових технології та інтелігентних конструкторських вирішенні по автомобільному устаткуванню. Нова свічка BOSCH Super 4 - концепція майбутнього. BOSCH Super 4 працює пo новітньому принципом ковзної по повітрю іскри і вперше оснащена 4 тонкими електродами в поєднанні з загостреним посрібленим центральним електродом. Ця комбінація унікальна в своєму роді і має важливі переваги. Залежно від навантаження двигуна і ступеня зносу іскра сама знаходить найкращий шлях для надійної роботи. На відміну від інших свічок запалювання, які застосовуються на старіших автомобілях, BOSCH - Super 4 має вісім різних шляхів для іскри. Інша перевага полягає в можливості самоочищення. Особливо важливо для автомобілів з великим пробігом.

Переваги BOSCH Super 4 очевидні:

-  збільшення потужності двигуна
-  принцип ковзної по повітрю іскри
-  комбінація " 4 тонких електрода + загострений посріблений центральний електрод "
-  залежно від навантаження двигуна і ступеня зносу іскра сама знаходить найкращий шлях для надійної роботи ( 8 шляхів для іскри !)
-  самоочищення

 Ефективна потужність свічки BOSCH Super 4 істотно більше, ніж у звичайних свічок. Це гарантує інноваційна концепція Бош для свічок запалювання. Ефективна потужність двигуна істотно оптимізується завдяки збільшеній на 60 % потужності свічки. І це при їзді в будь-яких умовах протягом усього терміну служби. Для повсякденних поїздок це означає додатковий комфорт завдяки відчутно більш плавному ходу і поліпшеною пристосовності двигуна. Збільшена на 200 % вірогідність запалювання скорочує до мінімуму ризик пропуску займання робочої суміші. Для водіїв автомобілів з традиційними системами запалювання це означає і додаткову безпеку за рахунок поліпшеного прискорення. Точно встановлений ще на конвеєрі зазор між електродами гарантує надійність експлуатації протягом усього терміну служби. Нова свічка BOSCH - Super 4 - нова високопотужна інновація

 Новинка! BOSCH SUPER PLUS (Yittrium, Platinum)

.

 Переваги свічки BOSCH Super Plus :

 Ітрій формує липкий шар окису, він робить свічку надзвичайно стійкою до зносу і високих температур. Використовуючи цей принцип, Бош створює свічки для різних моделей автомобілів, що відрізняються тільки міжелектродними зазорами. Ще один " плюс" свічки BOSCH Super Plus - точковий заземлюючий електрод - нове конструкторське рішення в більшості варіантів свічок Super plus. У результаті ця свічка дає фантастичне збільшення надійності упорскування, а отже оптимальне спалювання паливної суміші за допомогою каталітичного дожигатель вихлопних газів.

 Зателефонувавши нам, ми допоможемо Вам підібрати свічки запалювання на Ваш автомобіль.

Менеджер Андрій, тел: 068-726-42-63, 066-605-73-70

 

Категорія: Запасні частини