Детальніша інформація на сайті інтернет магазину:

WWW.VBAVTOBOSCHSERVICE.COM.UA

Автолампи Bosch

 Лампи розжарювання вважаються витратними елементами автомобіля і звичайні водії підходять до вибору лампи на заміну перегоріли враховуючи в основному ціну, проте сучасні автомобільні лампи мають досить складну конструкцію і дуже технологічні матеріали. Тому при виборі важливим є те, наскільки виробник зарекомендував себе на ринку в питаннях інновацій, досвіду і компетентності персоналу.

 Компанія Роберт Бош використовує на сьогоднішній день найбільш просунуті технології при виробництві автомобільних ламп і виробляє весь спектр ламп розжарювання - галогенові лампи ближнього і дальнього світла, лампи підсвічування салону, покажчиків повороту, стоп сигналів, габаритних вогнів та іншого освітлення. Обсяги виробництва та реалізації продукції в світі дозволяють запропонувати більш ніж конкурентні ціни на автомобільному ринку.

 Галогенові лампи різних стандартів мають певну застосовність в силу своєї конструкції. Стандарт H7 - це однонітевиє лампи переважно ближнього світла, застосовувані в автомобільних фарах з окремими галогеновими лампами для ближнього і дальнього світла. Двухнітевая лампа стандарту H4 застосовується для ближнього і дальнього світла у фарах з одного галогеновой лампою. Стандарт H1 зазвичай застосовується в фарах з окремим дальнім світлом. Стандарт H3 " з проводкою " найчастіше встановлюють в протитуманні фари.

 На лампи фар водії, як правило, звертають увагу, коли одна з них виходить з ладу. Однак тема світла заслуговує більшої уваги, і недооцінювати цей важливий елемент забезпечення дорожньої безпеки - майже злочинна халатність з боку водія. Ми применшуємо небезпеку при нічних поїздках і занадто покладаємося на свій зір : багатьох нещасних випадків, наприклад, зіткнень з дикими тваринами, можна було б уникнути, якби водії використовували більш потужні автомобільні лампи.

 Додаткова інформація по типам автоламп

autolampu bosch

 

Категорія: Запасні частини